لباس فارغ التحصیلی کد 905

لباس فارغ التحصیلی کد ۹۰۵

این لباس فارغ التحصیلی، با پارچه ساتن عایشیقی و نوار های از جنس همان پارچه می باشد که نوار ها به رنگ آبی کاربنی است. این لباس فارغ التحصیلی برای آقایان و بانوان طراحی شده است و با داشتن دکمه های مخفی پوشش کامل و جلوه زیبایی به لباس می دهد.

کلاه چهار ضلعی، استاندارد لباس می باشد که می توان از کلاه شش ضلعی و هشت ضلعی نیز در مقاطع دکترا و همچنین اساتید سفارش داده شود.

لباس فارغ التحصیلی

دوام بالای این لباس فارغ التحصیلی به دلیل نوع پارچه باکیفیت آن می باشد که از نوعی ساتن خاص بوده که مشکلات ناشی از نخ کش شدن ساتن های معمولی را ایجاد نمی کند. همچنین می توان سفارش دوخت این لباس فارغ التحصیلی را با پارچه های ساتن مات کش انجام داد.

در مورد کیفیت کلاه های فارغ التحصیلی به دلیل لمینت شدن جدار داخلی کلاه و استفاده از چسب دوطرفه و دوخت به صورت همزمان چندین سال قابلیت استفاده دارد و کیفیت خود را از دست نخواهد داد. به دلیل وجود پلیمر در کلاه فارغ التحصیلی بعد از پرتاب کلاه در جشن، کلاه حالت اولیه خود را قطعا حفظ خواهد کرد.

درباره رنگ لباس فارغ التحصیلی معمولا از رنگ مشکی و سورمه ای برای تنه لباس فارغ التحصیلی استفاده می شود اما می توان از ده ها رنگ برای لباس و ده ها رنگ به صورت الوان برای نوار های خرج کار لباس استفاده نمود. ترکیب هایی مثل مشکی و قرمز، مشکی و آبی ، مشکی و زرد، یا سورمه ای با قرمز یا ترکیب ده ها رنگ به سلیقه سفارش دهنده. در مورد رنگ منگوله کلاه نیز، می توان به رنگ تنه یا رنگ خرج کار باشد.

بدون دیدگاه