02133920173 02133965905 فروش و استعلام قیمت: 09377005500 مشاوره تخصصی: 09196220534
مانتو فرم اداری

پاک کردن لکه چایی از روی لباس

پاک کردن لکه چایی از روی لباس

پاک کردن لکه چایی از روی لباس

یکی از مشکلاتی که ما ایرانی ها با آن روبرو هستیم پاک کردن لکه چایی از روی لباس است چون به طور روز مره ما از چای در محیط خانه و کار استفاده می کنیم.
دردسر از آنجایی شروع می شود که صبح با عجله از خواب بیدار می شوید و برای رفتن به محل کار خود سریع حاضر می شوید و قبل از خروج از خانه به سر میز صبحانه رفته و در حال نوشیدن چای هستید که ناگهان دستتان می لرزد و لیوان بر روی پیراهن تان سرازیر می شود. در مقاله « پاک کردن لکه چای را از لباسم پاک کنم؟ » به ارایه راهکارهایی برای پاک شدن لکه چای از روی پیراهن تان می پردازند. با ما همراه باشید.
برای پاک کردن لکه چای از روی لباستان کافی است از یک دستمال مرطوب استفاده کنید و بلافاصله بعد از پاک کردن لکه آن را با آب سرد شستشو دهید.

پاک کردن لکه چایی از روی لباس

اگر در منزل مواد سفید کننده و لکه بر ندارید اصلا جای نگرانی نیست کافیست از سرکه برای پاک کردن لکه چای استفاده کنید. سرکه قابلت لکه بری قوی دارد. کافیست به مقدار مورد نیاز سرکه سفید را روی لکه ریخته و بعد از ۳۰ دقیقه آن را با پودر و صابون بشویید. همچنین برای از بین بردن بوی سرکه لباس را در فضای آزاد پهن کنید.
پاک کردن لکه چای با جوش شیرین! ابتدا لباس را خیس کرده و سپس مقداری جوش شیرین بر روی لکه بریزید به طوری که جوش شیرین تمام سطح لکه را پوشش دهد. یک شبانه روز اجازه دهید تا چوش شیرین بر روی لباس باقی بماند سپس لباس را بشوید، لکه از بین رفته است!

لکه را در محلولی با ترکیبات (یک قسمت براکس و ۸ قسمت آب سرد) به مدت یک ساعت یا بیشتر خیس کنید و سپس طبق معمول بشویید.

با محلول گلیسرین لکه را پاک کنید و در صورتی که پارچه سفید و از جنس پنبه ای و کتانی باشد سپس با آب ژاول رقیق بشویید.

در مورد پارچه های رنگی، ابریشمی و پشمی در محلول براکس خیس کرده و سپس با آب اکسیژنه رقیق بشویید. همچنین توجه داشته باشید که قرار خیس کردن بیش از اندازه به لباس های رنگی آسیب جدی وارد کرده و رنگ و بافت آن ها را خراب خواهد نمود.

در مورد پارچه هایی که از الیاف مصنوعی ساخته شده اند یک قاشق چایخوری برات را در نیم لیتر آب حل کرده و سپس لباس تان را بشویید.

نوشته شده توسط : تولیدی مانتو

مدل پاک کردن لکه چایی از روی لباس تا الان بار بازدید داشته است.

برچسب ها:

بدون دیدگاه

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.


برخی از مشتریان ما

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5
logo6
logo7
logo7