مانتو فرم مدارس

پارچه مانتو فرم مدارس

مدارس یا هر مرکز اموزشى دیگر معمولا براى نظم و انظباط و دیگر عوامل مدیرانش مایل به یک شکل بودن لباس تمام دانش آموز ها و یا دانشجویان مجموعه یا موسسه خود دارد. مدارس بیشتر به کارگاه هاى تولیدى مانتو سفارش دوخت لباس فرم مدارس یا موسسه آموزشی خود را مى دهند و طراحی مانتو فرم مدارس معمولا باید با مشورت مسئولین مدرسه صورت گیرد. طرح و رنگ مانتو فرم مدارس به موارد مختلفی مثل مقطع تحصیلى، محل جفرافیایی بستگى دارد.
پس از مشخص شدن طرح و رنگ لباس و همچنین تعداد دانش آموزان ، تولیدی مانتو باید متناسب با دوخت خود اقدام به تهیه و خرید پارچه کنند.
پارچه مانتو فرم مدارس
اما چه پارچه هایی بیشتر مورد مصرف مانتو فرم مدارس قرار مى گیرد؟
پارچه ترگال برای مانتو فرم مدارس :
پارچه ترگال در رتبه اول پر مصرف ترین ها در مورد دوخت روپوش و مانتو فرم مدارس دخترانه می باشد.
این پارچه به دلیل قیمت بسیار مناسب، ساده بودن ، تنوع رنگ زیاد و در دسترس بودن بسیار مورد توجه مراکز اموزشی و دوزنده ها می باشد.
ترگال به دو نوع ساده و کجراه توسط کارخانجات پارچه بافی تولید و تکمیل می شود.
پارچه تترون براى مانتو فرم مدارس:
پارچه تترون عرض های مختلف ٩٠، ١۵٠ و ١٨٠ سانتی متری و عرض های بالاتر ٢ متر و ٣ متر دارد که توسط تولیدی ها برای دوخت انواع مانتو فرم مدارس به صورت طاقه ای یا عدلی خریداری می شود.
تترون در مورد مانتو های مدارسی بیشتر برای مقنعه مراکز دخترانه مورد مصرف قرار می گیرد که برای خرید باید به این نکته توجه داشت که پارچه در عین سبک بودن پوشش کاملی برای حجاب دختر خانم ها باشد.
مبحث بعدی که در خرید عمده پارچه تترون باید به آن توجه داشت این است که مانند ترگال از ثبات رنگ کافی برخوردار باشد و یا به عبارتی دچار تغییر رنگ یا پس دادن رنگ نشود.

بدون دیدگاه