لباس فرم اداری زنانه

ویژگی های یک لباس فرم مناسب

داشتن یک ظاهر مناسب یکی از ضروریات در محل کار همه ما است. وقتی ظاهر ما مناسب نباشد مطمئنا از ما به خوبی استقبال نخواهد شد و در بعضی مواقع حتی شانس پیشرفت را از دست خواهیم داد. بی توجهی به ظاهر از محبوبیت ما در محل کارما می کاهد. سوالی که اکثر افراد زیاد می پرسند این است که لباس فرم مناسب ما در محل کار ما کدام است؟ در این مقاله راهکارهایی را برای انتخاب لباس فرم مناسب محل کار در اختیارتان می گذاریم.
معمولا هر محیط کاری قانون پوشش خاصی دارد و همه باید از آن پیروی کنند. اما هرکسی به طور متفاوت بنا به سلیقه لباس فرم مناسب محل کار خود را انتخاب می‌کند.
ممکن است خیلی ساده به نظر برسد، اما اکثرا در این مورد اشتباه می‌کنند. لباس های فرم بزرگ و یا کوچک انتخاب نکنید چون اصلا خوب به نظر نمی‌رسند .
توجه کنید که عینک را خیلی پایین بینی قرار ندهید، و با آن بازی نکنید چون واقعا حواس بقیه را پرت می‌کند.
هیچوقت با موهای خیس از خانه بیرون نروید چون به نظر می‌رسد که از زندگیتان راضی نیستید و علاقه‌ای به شغلتان ندارید.
یک کیف مناسب که وسایل داخل آن دیده نشود انتخاب کنید و داخل آن را همیشه مرتب نگه دارید مخصوصا کیف‌هایی که زیپ ندارند و هر کسی داخل آن را می تواند ببیند اصلا مناسب نیستند. گشتن زیاد داخل کیف برای پیدا کردن وسایل در آن جلوه خوبی ندارد.
از عطر‌های تند استفاده نکنید. از دوستانی که به آن‌ها اعتماد دارید درباره عطر‌هایی که استفاده می‌کنید بپرسید و نظر بخواهید. از ضد عرق و عطرهای ملایم استفاده کنید.
کفش براق اولین چیزی است که توجه را به خودش جلب می‌کرد. پس همیشه کفش‌هایتان را واکس زده نگه دارید.
هیچ وقت ریسک نکنید و با لباس فرم بدون اتو به محل کارتان نروید.
از ساعت استفاده کنید، ساعت باعث می شود شما وقت شناس به نظر برسید.
به رنگ لباس فرمی که می‌پوشید توجه کنید. لباس های فرم تیره قدرت بیشتری را نسبت به لباس های فرم روشن‌تر نشان می‌دهند.
اگر می‌خواهید کار خود را ارائه دهید سعی کنید رنگ لباس فرم شما با صحنه پشت سرتان هم رنگ نباشد.
به این نکته توجه کنید که لباس‌های فرم براق حواس را پرت می‌کند و تعادل دیداری را به هم می‌زنند. از پوشیدن این نوع از رنگ‌ها در محیط کار اجتناب کنید.
از کفش‌ های پاشنه‌ دار خیلی بلند ،مانتو فرم اداری خیلی کوتاه، مدل موی نامناسب و … برای محیط کار اجتناب کنید. زیرا باعث می‌شود روی حرف‌هایتان حساب نکنند.
قرار نیست رکورد بزنید. وقتی چند تا انگشتر در انگشتان شما باشد تمام تمرکز طرف مقابل روی انگشتان شما خواهد بود. همینطور اگر النگوها بهم برخورد کنند و صدا دهند، جلوه خوبی ندارد.
نوشته شده توسط: تولیدی مانتو

بدون دیدگاه