02133920173 02133965905 فروش و استعلام قیمت: 09377005500 مشاوره تخصصی: 09196220534
مانتو فرم اداری

ویژگی لباس فرم اداری تابستانی

ویژگی لباس فرم اداری تابستانی

ویژگی لباس فرم اداری تابستانی : اهمیت نوع لباس در افزایش میزان بهره وری سازمانها تا حدی است که امروزه آنرا بعنوان موضوع مهمی در بخش آموزش پرسنل مورد توجه قرار می دهند. از این رو توجه بانوان شاغل و نیز سازمانها به موضوع تهیه لباس فرم اداری تابستانی استاندار می تواند موضوعی جدی و استراتژیک در زمینه شغلی تلقی گردد.

خصوصیات لباس فرم اداری

لباس فرم اداری تابستانی همچون سایر لباسهای ویژه فصل تابستان دارای ویژگیهایی است که آنرا از سایر البسه فرم اداری متمایز می نماید. با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا، استفاده از لباس اداری خنک و لباس فرم تابستانی رایج می گردد.

لباس فرم اداری تابستانی

مهمترین خصوصیت و وجه تمایز لباس فرم تابستانی در نوع پارچه آن است. بطور کلی لباس فرم تابستانی زمانی کارآیی لازم را بعنوان لباس اداری خنک خواهد داشت که پارچه آن از جنسی انتخاب شده باشد که توانایی و امکان عبور جریان هوا را داشته باشد.

خصوصیات یک لباس فرم اداری خنک

افزایش میزان دمای هوا سبب می شود که استفاده از پارچه هایی با الیاف طبیعی نسبت به لباس تابستانی که در آن از الیاف مصنوعی استفاده شده است؛ بیشتر مورد توجه تولید کنندگان قرار گیرد. زیرا استفاده از پارچه هایی با الیاف مصنوعی در تولید لباس فرم اداری تابستانی می تواند علاوه بر اختلال در عبور جریان هوای لازم باعث بروز برخی حساسیتهای پوستی گردد.

لباس فرم اداری تابستانی

یکی از پرطرفدار ترین لباس فرم اداری تابستانی، لباس فرم تابستانی است که در آن از الیاف سبک نخی استفاده شده است. ماده اولیه پارچه های نخی از الیاف گیاهی و طبیعی بوده و بخوبی می توانند جریان هوا را از خود عبور دهند. این موضوع می تواند استفاده از مزایای یک لباس اداری خنک را برای بانوان شاغل به ارمغان آورد.

لباس فرم اداری تابستانی

استفاده از الیاف کتان نیز یک از گزینه هایی است که می تواند تجربه استفاده از یک لباس اداری تابستانی راحت را برای شاغلین مهیا نماید. این الیاف علاوه بر ایجاد حس خنکی از لحاظ جذب مواد تعریقی بدن نیز می تواند موثر عمل نماید. خاصیت پایین کشسانی الیاف کتان سبب افزایش میزان دوام آن گردیده است.

لباس فرم اداری تابستانی که از پارچه کتان در تولید آن استفاده شده است به سبب دوام بالا، قدرت انتقال هوا و ایجاد حس خنکی و نیز خشک شدن سریع در سطح ویژه ای مورد توجه بانوان شاغل قرار گرفته است. عیب عمده استفاده از پارچه کتان در تولید لباس اداری تابستانی ایجاد چروک در آن است که این موضوع به مرور زمان واستفاده تعدیل می گردد. برای رضایت بیشتر مصرف کنندگان در تولید لباس تابستانی ویژه بانوان محترم از پارچه های کتانی در ترکیب با پارچه های نخی استفاده می گردد.

در انتخاب لباس اداری خنک توجه به چه نکاتی ضروری است؟

کیفیت لباس اداری خنک در درجه اول به جنس پارچه آن بستگی دارد. استفاده از الیاف طبیعی در اولویت انتخاب تولید کنند گان قرار دارد تا حس خنکی و راحتی بیشتری در مصرف کنندگان ایجاد گردد. علاوه بر نقش مد و تطابق طرح و رنگ لباس فرم تابستانی با خواسته و رنگ پوست مصرف کننده، استفاده از پارچه هایی با رنگ روشن به سبب توانایی انعکاس بیشتر نور خورشید در تولید لباس اداری خنک کاربرد بیشتری دارند.

وزن الیاف و لباس تابستانی نیز در میزان راحتی استفاده از آن بسیار موثر می باشد. بطور کلی استفاده از لباسهای سبک سبب می شود که بانوان شاغل با احساس راحتی بیشتری به امورات شغلی خود بپردازند. همچنین الیاف سبک به سبب کاهش میزان تعریق نیز می توانند در تولید یک لباس اداری خنک استاندارد و راحت موثر باشند.

ویژگی لباس اداری تابستانی

نوع بافت لباس فرم اداری تابستانی بصورتی انتخاب می شود که حداکثر امکان عبور و مرور جریان هوا میسر گردد. بنابراین در برندهای معتبر تولید کننده مانتو اداری تابستانی عمدتا از بافتهای شل جهت تولید مانتو اداری خنک استفاده می گردد.

به واسطه افزایش دما در فصل تابستان و افزایش میزان تعریق شاغلین در محیط کار، استفاده از لباس اداری تابستانی و لباس فرم تابستانی مناسب می تواند بهداشت فردی و محیط کار را نیز تضمین نماید. بنابراین استفاده از برند معتبر لباس اداری خنک می تواند در زمینه سلامت کار نیز نقش مهمی ایفا نماید.

لباس اداری تابستانی

اهمیت استفاده از لباس فرم تابستانی مناسب :

در حال حاضر سازمانهای پویا و فعال در جهت افزایش میزان راندمان پرسنل خود تمامی جزئیات و جوانب را بطور دقیق مورد توجه قرار می دهند.منابع انسانی بعنوان رکن اصلی سازمانها؛ همواره مورد توجه بخشهای منابع انسانی و مدیریت قرار دارند. تامین اصل رضایت شغلی و احساس آرامش و آسودگی یکی از ارکان و برنامه های مدیریتی هر سازمان هوشمندی محسوب می گردد.

استفاده از لباس فرم تابستانی استاندار و مناسب یکی از نکات مهمی است که می تواند در این زمینه مورد توجه سازمانها قرار گیرد. چرا که اصولا ثابت شده است ایجاد آسایش و آرامش شغلی در پرسنل همواره توانسته است در جهت ارتقای منافع سازمان عمل نماید.

اهمیت نوع لباس در افزایش میزان بهره وری سازمانها تا حدی است که امروزه آنرا بعنوان موضوع مهمی در بخش آموزش پرسنل مورد توجه قرار می دهند. از اینرو توجه بانوان شاغل و نیز سازمانها به موضوع تهیه لباس فرم اداری تابستانی استاندار می تواند موضوعی جدی و استراتژیک در زمینه شغلی تلقی گردد.

مدل ویژگی لباس فرم اداری تابستانی تا الان بار بازدید داشته است.

2دیدگاه

  1. الی گفت:

    سلام چرا قیمت نگذاشتین؟

    • مدیر بخش فروش تولیدی مانتو گفت:

      سلام با توجه به نوسانات بازار و نواسات قیمت مواد اولیه و همچنین تنوع در مدل، طرح و پارچه قیمتها درج نمیگردد.

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.


برخی از مشتریان ما

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5
logo6
logo7
logo7