مانتو چی بپوشم؟

مانتو چی بپوشم

همه ما همواره سعی بر این داریم که در پوشیدن مانتو قانونی را رعایت کنیم که متناسب با سلیقه خودمان و معیار جامعه باشد. از طرفی همه ما یک میل ذاتی به به روز بودن و شیک پوش بودن داریم این به روز بودن باعث می شود تا به دنبال مدل ها و رنگ های روز مانتو باشیم. خانمها همواره این سوال را از خود می پرسند که مانتو چی بپوشم ؟ ما در این مقاله با توجه به تجاربی که در تولید مانتو به دست آورده ایم نکاتی را به شما برای پوشیدن مانتو پیشنهاد می دهیم.
در ابتدا باید بگوییم قبل رعایت تمام این مواردی که ما به شما پیشنهاد می دهیم به این موضوع دقت کنید که چه مانتویی را دوست دارید بپوشید و سپس به این نکات توجه کنید. در اولین قدم باید به وزن و قدتان توجه ویژه ای داشته باشید وزن وقد در نوع پوشش مانتو تاثیر بسیار زیادی دارد ما پیشنهاد می کنیم افرادی که دارای قد کوتاهی هستند مانتو هایی با قد بلندتری را بپوشند چون همواره مانتوهای با قد بلند میزان کوتاهی قد را کمتر نشان میدهد. اگر هم قدتان بلند است سعی کنید مانتو هایی را بپوشید تا قدش تا زانو باشد. اما وزنتان ، اگر دارای اضافه وزن هستید سعی کنید از مانتوهای رنگ تیره تر بیشتر استفاده کنید و اگر به پارچه های مانتویی طرح دار علاقه بیشتری دارید از پارچه هایی با طرحهای عمودی استفاده کنید تا وزنتان را کمتر نشان دهد.
مورد بعدی که باید مورد توجه قرار دهید رنگ پوستتان است اگر دارای پوستی با رنگ تیره یا سبزه هستید از رنگهای روشن استفاده کنید تا خاصتر نشان داده شوید و بالعکس اگر رنگ پوستتان روشن است با پوشیدن مانتوهای رنگ روشن می توانید خاصتر شوید.
نوشته شده توسط : تولیدی مانتو مزون جلال

بدون دیدگاه