مدل مانتو اداری

مانتو اداری

لباس نشانگر شخصیت هر فردی است، انتخاب مانتو بر اساس اندازه قد ، اندازه اندام و سلیقه هر فردی است. مانتو هایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از آن‌ها در محیط های اداری استفاده می‌کنید حتما باید تن خور مناسبی داشته باشند ، و از لحاظ رنگ هم مناسب شما و محیط اداری شما باشد. همچنین مناسب بودن پارچه برای فصل را نیز به این فاکتورها باید اضافه کنیم.
تولیدی مانتو مزون جلال در این مقاله قصد دارد اطلاعاتی برای مدل مانتو اداری مناسب محیط کار و دانشگاه در اختیار شما قرار دهد.
سعی کنید برای انتخاب مانتو اداری برای محیط کار یا دانشگاه از رنگ‌های تیره تر مثل مشکی، قهوه ای ، سورمه ای و خاکستری … استفاده کنید.
رنگ قهوه‌ای و آجری رنگ‌های مناسب برای مانتوهای رسمی اند و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد.
خانم‌ هایی با قد کوتاه و متوسط ، مدل مانتو اداری کمی بلند پیشنهاد می‌شود.
همچنین خانم‌هایی قد بلند بهتر است مانتوهای کوتاه تر بپوشند. برای فصل پاییز و زمستان که هوا سرد است، مانتو های اداری با رنگ‌های تیره بسیار مناسب هستند. می‌توانید در این فصل‌ها از انواع بارانی نیز استفاده کنید. اگر از هواداران رنگ های روشن و زنده تر هستید، رنگ هایی مانند کرم، زیتونی و قهوه ای روشن بپوشید.
خانم‌ های چاق بهتر است از مانتو هایی با خطوط عمودی در طرح پارچه استفاده کنند. دقت کنید خطوط افقی، شما را چاق‌تر نشان می‌دهد.

4دیدگاه

 1. سروش گفت:

  سلام مطالبتون خیلی خوبه

 2. تابلوسازی گفت:

  خیلی خوشگلن حتما واس کارمندام سفارش میدم

 3. سروش گفت:

  جالب بود

 4. خرید راکت بدمینتون گفت:

  بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.

نام و نام خانوادگی:


ایمیل:


آدرس وب سایت:


پیام شما: