لباس فرم مدارس مدل 7035

لباس فرم مدارس مدل ۷۰۳۵

لباس فرم مدارس کد ۷۰۳۵ با رنگ سرمه ای و بنتون به صورت ترکیبی میباشد که دارای یک پاپیون در قسمت جلوی یقه و دو جیب پاکتی جادار جهت استفاده کودکان میباشد.

نوع متریال لباس مدارس کد از جنس پارچه ترگال و کجراه مییاشد و مقنعه سفید آن از پارچه نخ پنبه بروجرد استفاده گردیده که از ریزش موی کودکان جلوگیری میکند.

لباس مدارس کد در رنگهای متنوع و با تنوع بالای ترکیب رنگ قابل سفارش بوده که میتوان بدون مقنعه و با شال راهبه ای نیز از آن استفاده نمود.

بچه‌ها وقتی لباس فرم ‌‌‌‌مدرسه دارند، برای حضور در مدرسه تمایل بیشتری دارند. یک تحقیق که در دانشگاه هوستون انجام شده نشان داده است که بعد از اجباری شدن لباس فرم‌‌‌‌‌‌ مدرسه در مدارس متوسطه و راهنمایی دخترانه، میانگین نرخ حضور در کلاس توسط دانش‌آموزان افزایش پیدا کرده است. یک تحقیق دیگر در دانشگاه یانگستون هم نشان داده است که این کار نرخ حضور در کلاس را افزایش و میزان غیبت‌ها را کاهش داده است.

ضمنا داشتن لباس فرم باعث شده که بچه‌ها با تاخیر بسیار کمتری به مدرسه برسند. احتمالا به این دلیل است که آن‌ها مجبور نیستند هر روز مقداری از زمان خود را صرف انتخاب لباس کنند.

بدون دیدگاه