لباس فرم اداری مدل 227

لباس فرم اداری گران یا ارزان؟

تولیدی لباس فرم اداری جلال – همانطور که همه ما بعد از سالها خرید لباس میدانیم اولین مورد در لباس, کیفیت دوخت و کیفیت پارچه استفاده شده برای تولید لباس فرم میباشد.

در این مقاله قصد نداریم که پارامتر های یک پارچه خوب و یک دوخت خوب را بررسی کنیم و در مقالات دیگر به آن میپردازیم. در واقع با اشاره به آنها به موضوع کیفیت در رابطه مستقیم با قیمت است که در زیر به موارد گوناگون آن اشاره میکنیم.

لباس فرم اداری مدل 332

لباس فرم اداری گران یا ارزان؟ – کیفیت دوخت

کیفیت دوخت تمیز کاملا با چشم قابل مشاهده است. اینکه یک چرخکار ماهر تمام راسته دوزی ها را بدون کوچکترین انحراف چرخ گرفته است و تمام سر دوزی ها انجام شده است و یکنواختی دوخت در کل کار مشاهده میشود و موارد دیگر که کسب مهارت نیاز به تجربه زیادی دارد و در واقع چرخکاران ماهر و با تجربه اصولا دستمزد بالاتری نسبت به بقیه دارند. البته ما در مورد کسانی که فکر میکنند چرخکار هستند و جز کار خراب کردن هنر دیگری ندارند صحبت نمیکنیم.

لباس فرم اداری گران یا ارزان؟ – کیفیت برش

در واقع کیفیت برش هنگام تن کردن لباس خود را نشان میدهد و یک برشکار ماهر و با تجربه هنگامی که کار را برش میزند و کار دوخته میشود و برای نمونه تن مانکن میشود باید تمام قسمت های مختلف لباس در سایز های گوناگون در قسمت های یقه، آستین، کمر، پیش کار، پشت کار به زیبایی به تن بنشیند و خود را نشان بدهد و در واقع برشکاران ماهر و با تجربه اصولا دستمزد بالاتری نسبت به بقیه همکارانشان میگیرند. که کاملا منطقی هست و برش در نتیجه نهایی تولید بسیار موثر است. و این موضوع در گران یا ارزان تر درآمدن کار تاثیر گذار است.

مانتو اداری

لباس فرم اداری گران یا ارزان؟ – طراحی الگوی بی نقص

در واقع کار از یک طراحی الگو شروع میشود و طراح اگر تجربه کافی در طراحی الگو نداشته باشد نمیتوان انتظار یک لباس با کیفیت را داشت حتی اگر برش خوب باشد و در واقع طراحان ماهر دستمزد بالاتری طلب میگیرند.

لباس فرم اداری مدل 335

لباس فرم اداری گران یا ارزان؟ – کیفیت پارچه

انتخاب پارچه خوب برای تولید یک محصول پوشاک از ارکان مهم کار میباشد. در واقع پارچه باید از نظر آبرفت کاملا تست شود سپس از نظر پرزدهی و تول شدن و گوله شدن بررسی شود و میزان کشسانی آن مورد بررسی قرار گیرد سپس مقامت آن در شستشو و اتو کشی بررسی شود تا بتوان به آن اطمینان کرد.

مشاهده شده که بعضی از فروشگاه ها قیمت های بسیار نازلی برای انواع مانتو فرم و کت شلوار اداری ارایه میکنند که بتوانند لباس فرم ارزان تری نسبت به دیگران ارایه کنند که مسلما هیچ راهی جز استفاده از پارچه های بی کیفیت در تولید ندارند. بی شک

لباس فرم اداری گران یا ارزان؟ – کیفیت یراق آلات و خرجکار

قسمت های ریزه کاری لباس که شاید کمتر به چشم بیاید ولی بسیار مهم است کیفیت دکمه ها و زیپ و آستری استفاده شده در لباس و لایی استفاده شده و سایر یراق آلات مانند کمربند که در بعضی لباس ها استفاده میشود از کیفیت مناسب و ظاهر و رنگ شیکی برخوردار باشند که نظر اطرافیان را کاملا جذب کند. ولی متاسفانه گرانی های اخیر در قیمت مواد اولیه ما با افزایش بی سابقه قیمت یراق آلات مواجه شدیم که در افزایش قیمت تولید لباس فرم بسیار تاثیر گذار است.

لباس فرم اداری کد 219

لباس فرم اداری گران یا ارزان؟ – کیفیت بسته بندی

خریدار یک لباس فرم باید به کیفیت بسته بندی هنگام خرید محصول از شرکت توجه داشته باشد و پک خرید در واقع احترامی است که به مشتری گذاشته میشود در واقع شرکت تولیدکننده به برند خود احترام گذاشته است.

بدون دیدگاه