لباس فرم اداری کد 364

لباس فرم اداری کد ۳۶۴

لباس فرم اداری کد ۳۶۴ دیپلمات در رنگ بندی مشکی سرمه ای توسی میباشد . پارچه دیپلمات یا راه راه پارچه ای مخصوص خاص پوشان میباشد که برای محیط های اداری بسیار مناسب بوده و تنوع خاصی در فضای اداری ایجاد می نماید.

پارچه دیپلمات از نوع کش و بافت کشور ترکیه و چین میباشد و در دو نوع ایرانی دارای کش و دیپلمات بدون کش اقتصادی نیز قابل اجرا می باشد.

یقه لباس از نوع دلبری بوده که راحتی فراوان در عین پوشش کامل را ایجاد میکند. مقنعه این مدل از نوع بروجرد میباشد که قابلیت استفاده از مقنعه کرپ و یا شال های متنوع رنگی را نیز دارد.

مانتو فرم اداری

تولیدی مانتو فرم اداری جلال برای تمام محصولات خود از دستگاه فیوزینگ برای چسباندن تمامی لایی های مانتو اداری کت اداری سارافون و غیره با استفاده از متریال های درجه یک مانند لایی فرانسوی و لایی جمهوری چک بهره میگیرد که لباس فرم اداری یا مانتو فرم اداری که به دفعات زیاد مورد شستشو قرار میگیرد کیفیت اولیه خود را حفظ نماید . دلیل استفاده از فیوزینگ بابت ایجاد دمایی حدود ۱۵۵ تا ۱۶۵ درجه گرما برای پارچه های مختلف لباس فرم اداری ایجاد فشار برابر در تمامی سطح پارچه و لایی به یکدیگر میباشد. که باعث دوام بسیار عالی و عدم واماندگی لایی لباس فرم اداری پس از شستشو های پیاپی میشود.

بدون دیدگاه