02133920173 02133965905 فروش و استعلام قیمت: 09377005500 مشاوره تخصصی: 09196220534
مانتو فرم اداری

رنگ مناسب مانتو فرم اداری

رنگ مناسب مانتو فرم اداری

مانتو فرم اداری کد 201

باید در ابتدا بگوییم که هر کاری دارای اصول و قواعد خاص مربوط به خودش می باشد که مانتو فرم اداری نیز از این مورد مستثنی نبوده و بلکه بدون رعایت اصول و قواعد و ارتباط موجود بین مانتو فرم اداری و لباس اداری که باهم ست میکنیم نباید توقع داشته باشیم ظاهری جذاب بدست بیاورید.
در اینجا میخواهیم اختصاصا به این موضوع بپردازیم که چگونه رنگ و نوع مانتو فرم اداری را با توجه به اندام و رنگ پوستمان برگزینیم تا بیشترین هماهنگی و جلوه را داشته باشد.

  1. یکی از موارد مهم که باید در انتخاب مانتو اداری به آن دقت کافی نمائید شناخت اندام قد و قامت است یعنی انتخاب بلندی مانتو فرم اداری با قد شما یک رابطه معکوس دارد یعنی اگر قد کوتاه است سعی کنید از پوشیدن مانتو های کوتاه بپرهیزید و اگر قد بلند هستید ، مانتو هایی که بلندی شان تا زانوی شماست برازندگی بیشتری خواهد داشت.
  2. از دیگر موارد مهم در انتخاب مانتو فرم اداری رنگ مانتو اداری می باشد که در آراستگی پرسنل در محیط کار بسیار تاثیر گذار است.
    رنگ مانتو فرم اداری نامناسب: قهوه ای تیره ، فیروزه ای ، سبزیشمی ، قرمز تیره
    معمولا این رنگها در مانتو های فرم اداری جلوه خوبی ندارند.
    معمولا شرکتها متناسب با نوع فعالیت خود رنگ مانتو فرم اداری خود را انتخاب می کنند به عنوان مثال شرکتهای هواپیمایی معمولا از رنگهای سورمه ای با خرج کار قرمز یا آبی اسفاده می کنند و یا شرکتهای مهندسی رنگ مشکی را بیشتر میپسندند. بنابراین رنگ مانتو فرم اداری با نوع کار و فعالیت شرکتها رابطه مستقیم و نزدیکی دارد.
    رنگ شلوار لباس فرم ادار را معمولا با رنگ مانتو ست میکنند تا بر آراستگی پرسنل بیافزاید.

نوشته شده توسط : تولیدی مانتو

مدل رنگ مناسب مانتو فرم اداری تا الان بار بازدید داشته است.

برچسب ها:

بدون دیدگاه

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.


برخی از مشتریان ما

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5
logo6
logo7
logo7