لباس فرم اداری مدل 227

رنگ مناسب مانتو فرم اداری

تولیدی لباس فرم اداری جلال

برای طراحی مانتو فرم اداری می بایست به نکات خاصی توجه داشت تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند سازمانی برقرار کرد. منظور از ارتباط لباس فرم شرکتی با برند این است که حتما می بایست به طراحی لوگوی شرکت و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر آن سازمان در برندسازی خود از رنگ خاصی استفاده می کند، حتما باید در طراحی مانتو فرم سازمانی نیز از همان ترکیب رنگ استفاده شود.

لباس فرم اداری مدل 330

بنابراین یکی از مهمترین مسائلی که باید در رابطه با طراحی مانتو فرم اداری رعایت شود، رنگ پارچه آن است، که می تواند به صورت یک دست از یک رنگ خاص برای طراحی مانتو فرم شرکتی استفاده شود و یا اینکه از چند رنگ می توان بهره برد. البته برخی از طراحان با ترکیب رنگ شال و روسری با مانتو اداری اقدام به تولید لباس فرم سازمانی می کنند که این نوع طراحی در حال حاضر بسیار مورد توجه آژانس های هواپیمایی برای تولید مانتو فرم آژانس هواپیمایی قرار گرفته است.

اما سوال مهم این است که چه رنگی برای مانتو فرم اداری مناسب است و به طور کلی از چه رنگی برای طراحی و تولید مانتو اداری نباید استفاده شود.

لباس فرم اداری کد 219

در نظرسنجی انجام شده در سال ۲۰۱۷ بدترین رنگ هایی که می توان در طراحی و تولید مانتو فرم شرکتی و سازمانی استفاده شود، رنگ های قرمز تیره به صورت یک دست، قهوه ای تیره، سبز یشمی و فیروزه ای است. یعنی اگر از این رنگ ها برای طراحی مانتو فرم اداری استفاده شود هرگز جلوه و زیبایی لازم را پیدا نخواهد کرد و به عنوان یک لباس فرم شرکتی نمی تواند کاربردی داشته باشد.

اما حتما می خواهید بدانید که بهترین رنگ ها برای طراحی مانتو فرم اداری چه رنگ هایی است. همانطور که بارها و بارها در شرکتها و سازمانهای مختلف مشاهده کرده اید، رنگ سورمه ای یکی از پرکاربردترین و مناسب ترین رنگی است که می توان برای طراحی مانتواداری استفاده شود.

مدل مانتو اداری

معمولا در شرکت های آژانس هواپیمایی از رنگ سورمه ای به همراه خرج کار رنگ قرمز و یا آبی روشن استفاده می شود. البته همانطور که در ابتدای این مقاله به ان اشاره کردیم، برای طراحی لباس فرم اداری می بایست به نوع کار و فعالیت شرکت و رنگ لوگوی سازمان نیز توجه خاص داشت.

بدون دیدگاه