02133920173 02133965905 فروش و استعلام قیمت: 09377005500 مشاوره تخصصی: 09196220534
مانتو فرم اداری

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی باید کمی با سایر محیط ها متفاوت باشد به این دلیل که یک دانشجو همیشه در جایگاه خاصی از جامعه قرار دارد و به گونه ای باید لباس خود را ست کند که با سبک پوشش خود طرز فکر خودش را نشان دهد. یک دانشجو می تواند با ظاهر خود رشته تحصیلی اش را نشان دهند.
مهندسان آینده چه چیزی می توانند بپوشند؟
پیشنهاد تولیدی مانتو مزون جلال به شما مانتو هایی با طرح اورکت های کارآگاهی است. این مدل حساب و کتاب خاص خودش را دارد. دکمه هایی که منظم در مقابل هم قرار می گیرند، مدل یقه و حتی بندینک هایی که به صورت قرینه در قسمت سرشانه ها و مچ این مدل تکرار می شوند نشان می دهد شما ازابتدای راه اهل منطق و حساب و کتاب هستید. شلواری به رنگ قهوه ای و قهوه ای تیره گزینه مناسبی برای این ست می باشد. تیرگی رنگ قهوه ای قدرت و اقتدار شما را به عنوان یک مهندس جوان تداعی می کند. در مورد کفش بهترین گزینه برای شما کفش های هشترک می باشد. این کفش ها به شما ظاهر منظمی و دقیقی می دهد. برای انتخاب کیف، کیف های صندوقی و کیف هایی با جنس محکم گزینه خوبی می باشد. شال قهوه ای، کرم یا زرشکی بسیار مناسب برای این ست می باشد.
تیپ دانشجویان پزشکی
پیشنهاد تولیدی مانتو مزون جلال به شما دکترهای آینده که قرار است از همین ترم سر کلاس های پزشکی حاضر شوید ترکیبی از رنگ آبی است. یک مانتوی ساده آبی با فرمی صاف و بدون چین با حال و هوای رشته تحصیلی شما منلسب است. رنگ سرمه ای در کنار این آبی ترکیب مناسبی می باشد. پیشنهاد رنگ آبی به این خاطراست که از همین حالا می توانید در نگاه دیگران فردی آرام و قابل اعتماد به نظر بیایید.
تیپ هنری برای دانشجویان هنر
پیشنهاد تولیدی مانتو مزون جلال به شما که قرار است به زودی تحصیل در رشته هنر را آغاز کنید استفاده از ذوق و خلاقیت خودتان در طراحی مانتویی است که قرار است بپوشید. پس بدون معطلی یک مانتوی ساده انتخاب کنید، رنگ مخصوص پارچه را هم فراهم کنید و بعد با ذوق و سلیقه خودتان شروع کنید به طراحی روی پارچه. به همین سادگی شما می توانید مانتویی داشته باشید که ویژه خود شماست. این مانتو علاوه بر اینکه سلیقه شما را به رخ می کشد در همان بدو ورود، هنرتان را هم نمایان می کند.

مدل تیپ دانشجویی تا الان بار بازدید داشته است.

برچسب ها:

بدون دیدگاه

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.


برخی از مشتریان ما

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5
logo6
logo7
logo7