اصول ست کردن مانتو با لباس های دیگر

اصول ست کردن مانتو با لباس های دیگر

سخت تر از صبح زود بیدار شدن ایستادن جلوی آینه است و با خود بگویید کدام مانتو را با کدام شال یا شلوار هماهنگی دارد؟ معمولا برای این کار چند دست مانتو را با چند دست شلوار و شال را با هم امتحان می کنیم اما قبل این کار بهتر است اصول و قواعد ست کردن مانتو را با لباس های دیگر بدانیم تا کارمان ساده تر شود.

ست کردن مانتو با شلوار

یکی از موارد سخت است که باید به آن توجه بسیاری داشت وگرنه تاثیر بدی در آراستگی ظاهر ما خواهد داشت. اگر مانتو شما طرحدار هست ینابراین شلواری را بپوشید که ساده باشد یا اگر مانتو شما خیلی ساده است پوشیدن شلواری که طرح های بسیاری دارد اشکالی ندارد.
در ست کردن مانتو با لباس های دیگر همیشه توجهتان به اندام خود باشد مثلا افراد لاغر اندام اگر مانتوهای چین دار و براق خود را با شالهای طرحدار ست کنند مناسبتر است و بالعکس برای افراد چاق نا مناسب است.
نکته مهم دیگر توجه به محیطی است که قرار با آن لباس در آن جا قرار بگیرید، مثلا در محیط های رسمی بهتر است یک مانتو اداری را به همراه شلوار پارچه ای و کیف و کفش ساده و مناسب استفاده کنید ولی اگر در محیطهای خودمانی تر قرار باشید بهتر است دقت بیشتری را داشته باشید تا در نظر دیگران حوش پوش و شیک پوش به نظر بیایید.
نوشته شده توسط: تولیدی مانتو مزون جلال

بدون دیدگاه