لباس فرم هتل

لباس فرم اداری کرم

لباس فرم اداری کرم ، رنگ کرم از آن رنگ‌های پرطرفداری است که در کمد همه ی خانم ها پیدا می‌شود. رنگ کرم (بسته به غلظت رنگی) از ترکیب سه رنگ زرد و آبی و قرمز ساخته می‌شود و در دایره رنگی در گروه رنگ های خنثی و سرد قرار می‌گیرد.

لباس اداری کرم

برای ست کردن این رنگ ابتدا باید بدانید که پوست شما در گروه رنگ های سرد قرار می‌گیرد یا گرم. برای این کار به رگ دست خود دقت کنید. اگر رگ دستتان مایل به سبز بود پوست شما گرم و اگر مایل به آبی بود پوست شما در گروه رنگ‌های سرد قرار می‌گیرد.

لباس فرم اداری کرم

رنگ کرم برای پوست‌های گروه گرم مناسب تر است. بنابراین اگر پوست سرد دارید سعی کنید از رنگ‌های گرم به عنوان شال و روسری برای تعدیل این رنگ در ست کردن لباس‌هایتان استفاده کنید. رنگ‌هایی مثل قرمز و زرشکی‌ و آبی تیره برای این کار مناسب‌ترین گزینه‌ها هستند. اگر تا به حال برای شما این سوال پیش آمده که به مانتو کرم چه رنگ شالی میاد؟ تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

مانتو فرم اداری کرم

رنگ ها غلظت های گوناگونی دارند. اگر از شال و روسری کرم برای ست کردن با مانتوی کرمتان استفاده می‌کنید باید توجه داشته باشید که این دو رنگ کرم غلظت های رنگی یکسانی داشته باشند. اگر از دو کرم  متفاوت استفاده می‌کنید بهتر است کیف و کفش و شلوارتان مشکی باشد.

مانتو فرم اداری کرم و شال قهوه‌ای

رنگ قهوه ای همخوانی عجیب و زیبایی با رنگ کرم دارد و در بسیاری از ست‌ها دیده می‌شود. اگر پوست روشنی دارید و یا موهایتان بلوند و روشن است این ترکیب رنگی را حتما امتحان کنید.

مانتو فرم اداری کرم و شال سرمه‌ای

سرمه ای هم به دلیل گرم بودن تاثیری مشابه رنگ زرشکی بر روی کرم دارد و درخشندگی و جذابیت رنگ کرم را بیشتر می‌کند.

در چنین ستی سعی کنید از شلواری هم‌رنگ مانتو استفاده کنید و یا از کیف و کفش و شلوار مشکی استفاده کنید تا محدودیت رنگ‌ها را در ست رعایت کرده باشید. البته باید بدانید در یک ست استفاده تا سه رنگ همخوان مجاز و زیباست اما بیشتر از آن می‌تواند از زیبایی استایل شما بکاهد.

رنگ کرم در رنگشناسی چگونه است؟

رنگ کرم رنگ پرطرفداری است که بسته به غلظت رنگی از ترکیب سه رنگ زرد و آبی و قرمز ساخته می‌شود و در دایره رنگی در گروه رنگ های خنثی و سرد قرار می‌گیرد.

برای ست کردن با رنگ کرم به چه نکته‌ای باید دقت کرد؟

برای ست کردن این رنگ ابتدا باید بدانید که پوست شما در گروه رنگ های سرد قرار می‌گیرد یا گرم. چگونگی انجام این کار را به طور کامل توضیح داده‌ایم.

کدام رنگ شال یا روسری را می‌توان با مانتو اداری کرم ست کرد؟

رنگ قهوه‌ای، سبز لجنی، زرشکی، سرمه‌ای، مشکی، آبی روشن برای ست کردن با مانتوی کرم مناسب است.

یک دیدگاه

  1. محمد جواد رضوی گفت:

    در عین سادگی بسیار مطلب مفیدی بود
    متشکر

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.

نام و نام خانوادگی:


ایمیل:


آدرس وب سایت:


پیام شما: