مانتو فرم اداری

یونیفرم اداری

تولیدی مانتو جلال

تولید و پخش عمده مانتو شلوار اداری ، لباس فرم اداری زنانه و لباس فرم آژانس های هواپیمایی

  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133920173
  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133965905
  • مشاوره تخصصی و موبایل مدیریت تولیدی مانتو: 09196220534

یونیفرم اداری

امروزه پوشش اکثر کارمندان و کارکنان و به طور کلی شاغلان در محیط های اداری ، سازمانی و آموزشی و موسسات و شرکتهای خصوصی یونیفرم اداری و لباس فرم اداری با رنگ های مناسب و هماهنگ با شئونات کشورمان و آن سازمان یا شرکت است، نکته ای که درباره یونیفرم و لباس فرم اداری وجود دارد این است که با پوشش اسلامی و فرهنگ جامعه ما کاملا مطابق است.
یونیفرم اداری و مانتو فرم اداری کارکنان زن نیز مطابق عرف جامعه طراحی می شود ؛ بنابراین یونیفرم و لباس فرم اداری کارکنان زن باید با فرهنگ و ارزش های پذیرفته شده جامعه اسلامی مطابقت داشته باشد.
یکی دیگر از فواید لباس فرم دست یابی سازمان یا شرکت بر اتحاد و هماهنگی بین کارکنان خود است.
دلیل اینکه یونیفرم و لباس فرم اداری باید از جنس خوبی انتخاب شود به علت قابلیت نفوذپذیری آن است، اکسیژن از طریق پوست انسان به بدن جذب می شود حتی پوست وظیفه دفع سموم موجود در بدن را دارد و تعریق باعث خارج شدن مواد زاید بدن می شود، انتخاب جنس لباس مناسب در یونیفرم و لباس فرم اداری باعث رسیدن اکسیژن به پوست می شود و عمل تنفس پوستی به درستی صورت می گیرد.
از طرفی جنس یونیفرم و لباس فرم اداری به دلیل اینکه مدت زمان طولانی استفاده می شود، ارتباط مستقیمی با سلامت و تامین آسایش و طول عمر انسان دارد. بدن انسان چون فعالیت جسمی زیادی دارد تولید حرارت زیادی می کند؛ بنابراین یونیفرم و لباس فرم اداری باید قادر به دفع حرارت و انرژی مازاد بر نیاز بدن باشد تا سلامتی و آسایش فرد را تامین کند. بنابراین انتخاب بهترین جنس یونیفرم اداری و لباس فرم اداری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
رنگ یونیفرم اداری و لباس اداری و مانتو فرم اداری با توجه به هر شغلی می تواند رنگهای متنوعی داشته باشد به عنوان مثال رنگهایی که برای لباس فرم برنامه نویسان بیشتر انتخاب می شود از رنگهای تیره خاکستری یا مشکی و آبی نفتی است.
یونیفرم و لباس فرم اداری به عنوان پرستیژ کاری برای افراد از اهمیت زیادی برخوردار است، داشتن وضع ظاهری قابل قبول و مطابق با شغل فرد از نکاتی است که با رعایت آن فرد در محیط کاری به فردی منضبط و آراسته تبدیل می شود.
یونیفرم اداری و مانتو فرم اداری باید همواره تمیز نگه داشته شود، به این دلیل که برای ارباب رجوع یا مشتریان بسیار مهم است که فردی که با او اولین ارتباط را برقرار می کند از ظاهر موجهی برخوردار باشد و مطمئنا در مراجعات بعدی ارباب رجوع تاثیر زیادی خواهد داشت.

لباس فرم اداری زنانه

مدل یونیفرم اداری تا الان بار بازدید داشته است.

بدون دیدگاه

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.