مانتو فرم اداری

پاک کردن آدامس از لباس

تولیدی مانتو جلال

تولید و پخش عمده مانتو شلوار اداری ، لباس فرم اداری زنانه و لباس فرم آژانس های هواپیمایی

  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133920173
  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133965905
  • مشاوره تخصصی و موبایل مدیریت تولیدی مانتو: 09196220534

پاک کردن آدامس از لباس

روش های مختلفی برای پاک کردن آدامس چسبیده به لباس وجود دارد که ما در این مقاله به آن می پردازیم .
آدامس از جمله خوراکی هایی است که وقتی به لباس می چسبد، مشکل ساز می شود و به راحتی برطرف نمی شود مخصوصا این اتفاق بیشتر در محیط کار می افتد حال فرض کنید که آدامسی به لباس فرم اداریتان بچسبد چه اتفاقی می افتد ؟ مشخصا اگر نتوانید آن را پاک کنید مجبورید یک لباس فرم دیگر تهیه کنید.
در ادامه چندین روش مختلف برای پاک کردن آدامس از روی پارچه آمده است:
فریز کردن آدامس :
اگر آدامس به لباس چسبیده است می توانید آن را در فریز قرار دهید تا آدامس سفت شود، سپس با تراشیدن به راحتی از لباس جدا می شود. اگر آدامس به جایی چسبیده که امکان در فریز قرار دادن وجود ندارد، مانند مبل، صندلی و …، می توانید از تکه های یخ استفاده نمایید و آن را بر روی آدامس بمالید تا به این ترتیب تکه های آدامس کنده شود.
سرکه :
بر روی محلی که آدامس چسبیده است سرکه بمالید به نحوی که سرکه، لکه آدامس را در بر بگیرد. به این ترتیب آدامس در سرکه حل شده و راحت پاک می شود. اگر قبل از انجام این کار سرکه را گرم کنید، این کار بسیار سریعتر و راحت تر انجام خواهد شد. می توانید این کار را با آبلیمو نیز انجام دهید.
سفیده تخم مرغ :
سفیده تخم مرغ می تواند آدامس چسبیده به لباس و مو را پاک کند. برای انجام این کار، سفیده تخم مرغ را روی آدامس بریزید، بعد از چند دقیقه به آرامی و با ناخن، تکه های آدامس را جدا نمایید.
مایع ظرفشویی و نمک :
در صورتی که آدامس روی پارچه پخش شده باشد، این روش می تواند مفید واقع شود. برای این کار ابتدا بر روی لکه آدامس، مایع ظرفشویی و سپس نمک بریزید و سپس با استفاده از چاقو یا کاردک یا وسیله ای مشابه، تکه های آدامس را جدا کنید.

پاک کردن آدامس از لباس

مدل پاک کردن آدامس از لباس تا الان بار بازدید داشته است.

برچسب ها:

بدون دیدگاه

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.