مانتو فرم اداری

ویژگی یک کارمند شیک پوش

تولیدی مانتو جلال

تولید و پخش عمده مانتو شلوار اداری ، لباس فرم اداری زنانه و لباس فرم آژانس های هواپیمایی

  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133920173
  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133965905
  • مشاوره تخصصی و موبایل مدیریت تولیدی مانتو: 09196220534

ویژگی یک کارمند شیک پوش

همیشه نگرانی ها درمورد اینکه سرکار چه لباس فرمی را بپوشید که هم تاثیرگذار باشد و هم موجه به سختی های کار اضافه می کند و اگر تازه وارد محل کارتان شده باشید واقعا می تواند به موردی استرس زا در شما تبدیل شود، اما چه راه حلی وجود دارد ؟؟؟
با استفاده از نکته های پیشنهادی که در ادامه می آید می توانید درباره انتخاب لباس فرم محل کارتان تصمیم بگیرید.

مناسب با کارتان لباس فرم بپوشید

اگر مستقیما با مشتری سروکار دارید، لازم است یک کارمند شاداب و خوش تیپ به نظر برسید ولی اگر تمام مدت در یک اتاق هستید یا شغلتان تمیز و اتو کشیده نیست می توانید لباستان را با آزادی بیشتری انتخاب کنید. اگر با بچه ها سروکار دارید بهتر است ساده تر لباس بپوشید. بچه ها پیچیده نیستند. شما هم بهتر است پیچیده عمل نکنید.

موها و آرایش ساده داشته باشید

صبح ها بیشتر از ۳۰ دقیقه وقت خود را صرف آماده شدن نکنید. بیش از حد با موها و آرایش صورتتان بازی نکنید. مدل های ساده مو و آرایش های ملایم بیشتر مواقع برای کار مناسب تر است و شما یک کارمند شیک پوش به نظر می آیید.

در شیک پوش بودن خلاق باشید

می توانید با عوض کردن نوع دکمه های یک لباس آن را از یک لباس غیررسمی به لباسی موجه و مناسب تبدیل کنید.

لباس فرم تنگ نپوشید

لباس تنگ انتخاب درستی برای لباس فرم اداری نیست. کار همیشه همراه با فعالیت است حتی اگر پشت میزنشین باشید، لباس فرم تنگ فعالیت داشتن را مشکل می کند. تمام مدت کار لباس تنگ پوشیدن اصلا کار راحتی نخواهد بود و همچنین پوشیدن لباس های خیلی گشاد می تواند شما را نامرتب و شلخته نشان دهد و دیگر یک کارمند شیک پوش نباشید.

کفش هایتان را برق بیندازید

داشتن کفش های تمیز و براق شما را مرتب تر و شیک پوش تر نشان می دهد.

شک نداشته باشید

اگر برای پوشیدن یک لباس فرم اداری یا استفاده از یک لباس جانبی مثل شال، دستمال گردن و… در شک هستید آن را کنار بگذارید. تمام طول روز را با شک گذراندن و به این فکر کردن که انتخابتان درست بوده یا نه، انرژی شما و تمرکزتان را خواهد گرفت پس چیزی بپوشید که واقعا به آن مطمئن هستید و در آن احساس راحتی می کنید.
کفش پاشنه دار برای هر کسی مناسب نیست
کفش پاشنه دار به نظر بعضی ها خیلی دخترانه و برای بعضی ها باعث عذاب کشیدن در راه رفتن است، ولی اگر می خواهید خوب لباس بپوشید یا جوان تر و شاداب تر به نظر برسید، نه همیشه ولی گاهی وقت ها پوشیدن کفش پاشنه دار می تواند کمک خوبی برای شما باشد. پس بهتر است یک جفت کفش پاشنه دار با پاشنه متوسط داشته باشید، ولی اگر باز هم فکر می کنید با این نوع کفش احساس راحتی نمی کنید؛ به هیچ وجه کفش پاشنه بلند نپوشید.

به لباس پوشیدنتان اعتماد داشته باشید

با اعتماد به نفس به خودتان نگاه کنید و همیشه شاداب باشید. هیچ چیز مهم تر از آن نیست که انتخاب خودتان را قبول داشته باشید.

حتما این رنگ ها را در لباس خودتان داشته باشید

قهوه ای، مشکی، سفید و خاکستری رنگ هایی است که همیشه به راحتی با بقیه رنگ ها هماهنگ می شوند. اگر می خواهید جوان تر به نظر برسید از ترکیب رنگ سفید و مشکی استفاده کنید.

خوب لباس پوشیدن به معنای گران پوشیدن نیست

لازم نیست حتما لباس فرم اداری شما از مارک های خاصی باشد تا احساس خوبی داشته باشید و مهم تر از قیمت و مارک ؛ خوش دوخت بودن آن و مرتب بودن لباس است.

کفش جلوباز نپوشید

این مدل کفش انتخاب درستی برای محل کار نیست زیرا شما را در انتخاب جوراب محدود می کند و همیشه باید مواظب ناخن های پایتان هم باشید چه مرد باشید و چه زن.

خریدتان را فقط از یک فروشگاه انجام دهید

اگر از فروشگاهی بلوز خریدید از هما ن جا برای آن شلوار و ژاکت و… انتخاب کنید به این ترتیب بهتر می توانید لباس هایتان را با هم هماهنگ کنید.
گرد آوری شده توسط : تولیدی مانتو مزون جلال

لباس فرم زنانه

مدل ویژگی یک کارمند شیک پوش تا الان بار بازدید داشته است.

بدون دیدگاه

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.