مانتو فرم اداری

مراحل تولید یک مانتو

تولیدی مانتو جلال

تولید و پخش عمده مانتو شلوار اداری ، لباس فرم اداری زنانه و لباس فرم آژانس های هواپیمایی

  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133920173
  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133965905
  • مشاوره تخصصی و موبایل مدیریت تولیدی مانتو: 09196220534

مراحل تولید یک مانتو

تولید مانتو یک صنعت بزرگ در زمینه تولید پوشاک زنانه است.مانتو یک گونه از پوشش مهم در بانوان ایران می باشد که در فرهنگ ما جایگاه ویژه ای دارد. یک مانتو باید از نظر رنگ ، نوع پارچه و خیلی از موارد دیگر مورد بررسی قرار گیرد. در این قسمت ما به مراحل تولید یک مانتو می پردازیم.این مراحل شامل:

طراحی مانتو

در نخستین قدم و مهمترین قدم در تولید یک مانتو این است که طراحان مانتو براساس یک ایده ذهنی شروع به کشیدن طرح اولیه یک مانتو بر روی کاغذ می کنند پس از اتمام طراحی باید به تایید مدیریت تولیدی برسد پس از تایید آن طرح مانتو وارد مرحله طرح الگو می شویم.

طرح الگو مانتو

در این مرحله طرح کشیده شده باید توسط برشکار مانتو الگویش برای برس آماده شود این الگو را ابتدا بر روی کاغذ کشیده سپس پس از جمع بندی هر قسمت از آن الگو را جدا می کند (این قسمتها شامل آستین یقه پیش و… می باشد)

تعیین رنگ ، سایز و پارچه مانتو

تعیین سایز مانتو

سایز معمولا بر اساس سن و نوع الگو تعیین می شود معمولا مدل های دخترانه سایزهای دخترانه دارد مثلا(۳۶) و مدلهای زنانه سایزهای زنانه دارد.

تعیین رنگ مانتو

رنگ معمولا یک رنگ سال و یک رنگ مشکی در کالیته رنگبندی مانتو قرار می گیرد.در تولید مانتو های اداری معمولا رنگ مشکی و سورمه ای وجود دارد.

تعیین پارچه

پارچه معمولا بر اساس نوع فصل و مد پارچه آن سال تعیین می گردد.(از پارچه های مهم تولید مانتو میتوان به فیونا ، دزیره و پرادا اشاره کرد.)

دوخت یک نمونه از مانتو

قبل اینکه مانتو به طور کامل وارد چرخه تولید مانتو شود یک نمونه از آن دوخته می شود که این نمونه از مانتو اگر تایید شود وارد چرخه تولید می شود وگرنه باز طراحی می شود.

برش سری مدل مانتو

در این مرحله برشکار مانتوها را با قیچی برقی برش می دهد و به سری هایی برای تولید تقسیم بندی می کند.

دوخت مانتو

در این مرحله پرسنل سری های مانتو را دریافت کرده و هر پرسنل وظیفه دوخت یک مانتو را دارد.

پخش عمده مانتو

پس از پایان پروسه تولید مانتو ، مانتوها به انبار منتقل می شوند که پس از دریافت سفارش از فروشگاه های سراسر کشور به آنها ارسال می شود تا برای مشتریان مورد عرضه قرار گیرد.