مانتو فرم اداری

تاثیر لباس فرم اداری در محیط کار

تولیدی مانتو جلال

تولید و پخش عمده مانتو شلوار اداری ، لباس فرم اداری زنانه و لباس فرم آژانس های هواپیمایی

  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133920173
  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133965905
  • مشاوره تخصصی و موبایل مدیریت تولیدی مانتو: 09196220534

تاثیر لباس فرم اداری در محیط کار

پوشیدن لباس فرم اداری و رسمی از این نظر که زاویه دید خود شخص را در آغاز امر از دریچه ای رسمی تر به کسب و کارش باز می کند ، احساس قدرت و موفقیت نیز می دهد.
هر چقدر اشخاص بیشتر در محیط کار لباس اداری بپوشند ، به مرور زمان ، به مسائل کاری و محیط کار دیدی بازتری خواهند داشت و این امر آینده نگری در پی خواهد داشت.
طبق یک نظریه روانشناسی ، اگر سخنران در هنگام سخنرانی لباس فرم اداری بپوشد ، برای همراه کردن مستمعین با جهت فکری خود ، چند قدمی از مسیر را پیموده است.
نتیجه یک تحقیق در خصوص تاثیر روانی نوع پوشش(لباس فرم اداری) بر افراد (مخاطبین) بیانگر این نکته بود که شخصی که از پوشاک فرم و یونیفرم اداری سفید رنگ ، شبیه آنچه پزشکان میپوشند استفاده مینماید جذابیت بیشتری داشته و در نتیجه حرفش بیشتر شنیده شده و سریعتر و راحت تر در خاطر افراد سپرده می شود.
نوع پوشیدن لباس فرم اداری افراد از نظر تاثیر گذاری بر مخاطب ، یکی از چند عاملی است که ذهن را تحریک می کند یا در اصطلاح جرقه ای را در ذهن در مورد فرد روشن می کند.
اگر پرسنل و کارمندان یک شرکت در محل کار ملزم به پوشیدن لباس فرم یا پوشاک فرم اداری باشند، پس از گذشت مدت زمان اندکی ، متوجه تغییر نوع نگرش خود نسبت به مسائل و تحلیل آنها به روشی غیر انتقادی خواهند شد.
اگر پیشینه منتقدانه و منفی نسبت به کاری در شخص وجود داشته باشد ، روش تفکر انتقادی(Critical) تاثیر منفی بر فعالیت های مرتبط با آن کاردارد. اما تفکر یا تحلیل به روش آبستره(Abstract) باعث می شود شخص از اتخاذ تصمیم های آنی بپرهیزد (مانند خرید کردن در لحظه) و آینده نگر تر باشد(مانند پس انداز کردن).
از دید برخی جامعه شناسان، حتی اگر لباس فرم اداری فقط برای مناسبتهای خاص استفاده شود ، تاثیرش در افراد پر رنگ تر خواهد شد . و زمان بسیار زیادی باید سپری شود تا جامعه بشری سمبل هایش را که بر سر آنها به توافق جمعی رسیده است ، تغییر دهد.
با وجود اینکه در محیط های کسب و کار خرد و نوپا ، بیشتر شاهد تردد افراد با لباس معمولی هستیم ، بعید است که تاثیر لباس فرم خاصه کت و شلوار به عنوان سمبل مدیریت محیط های کاری را به این راحتی ترک کند.

نوشته شده توسط : تولیدی مانتو

تاثیر لباس فرم اداری در محیط کار

مدل تاثیر لباس فرم اداری در محیط کار تا الان بار بازدید داشته است.

بدون دیدگاه

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.