مانتو فرم اداری

انواع پارچه مانتویی

تولیدی مانتو جلال

تولید و پخش عمده مانتو شلوار اداری ، لباس فرم اداری زنانه و لباس فرم آژانس های هواپیمایی

  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133920173
  • تلفن دفتر مرکزی تولیدی مانتو: 02133965905
  • مشاوره تخصصی و موبایل مدیریت تولیدی مانتو: 09196220534

انواع پارچه مانتویی

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی یک مانتو نوع پارچه ای است که آن مانتو دوخته شده است.پارچه های مانتویی از نظر نوع و کیفیت با یکدیگر بسیار متفاوتند در این مقاله ما به تعدادی از پارچه های معروف تولید مانتو می پردازیم.

پارچه مانتویی پوپلین

پوپلین یک پارچه قدیمی و مشهور در عرصه تولید مانتو می باشد این پارچه به دو صورت کش و ساده در بازار موجود است و به دلیل خنک بودن آن معمولا در مدل های مانتو اسپرت و تابستانی مورد استفاده در تولید مانتو قرار می گیرد.
پارچه پوپلین دارای رنگ بندی ای زیادی است و معمولا دارای رنگ های شاد زیادی می باشد و در تمامی رده های سنی (دخترانه و زنانه) فابل استفاده است. اگر به دنبال یک پارچه قابل اعتماد هستید پارچه پوپلین بسیار مناسب می باشد.

پارچه مانتویی کجراه

این پارچه مانتویی را همانطور که از اسمش پیداست بخاطر نوع بافتی که دارد کجراه نامگذاری کرده اند.
بسیاری از افراد فعال در حوزه تولید مانتو پارچه های کجراه را برای دوخت مانتو مدارس، مانتو فرم کار مشاغل اداری و صنعتی و مانتو اداری به کار می برند. مسلما علت آن تنها کیفیت و دوام آن نیست، بلکه رنگبندی متنوع آن نیز تاثیر بسزایی در این امر گذاشته است.
تقاضای زیاد کجراه توسط مشتریان سبب شده است در پارچه فروشی های هر شهر زیاد به چشم بخورد و بخصوص در فصل بهار و تابستان جهت دوخت مانتو و شلوار مدارس تقاضا و فروش آن بیشتر می شود.

پارچه مانتویی فیونا

پارچه های فیونا برای دوخت مانتویی زیبا بسیار مورد توجه دوزندگان و تولیدی های مانتو قرار گرفته است و معمولا جویای رنگ های تیره آن برای دوخت مانتو و البسه های مجلسی هستند.این پارچه نیز در مانتو های اداری و مجلسی نیز بسیار کاربرد دارد.

پارچه مانتویی پرادا

یکی از پارچه های مانتو با کیفیت پارچه مانتویی پرادا می باشد این پارچه از نظر کیفیت و مد به روز بوده و کمی براق می باشد درصد پلاستیک کمی دارد از این پراچه در تولید مانتو مجلسی بیشتر به کار می رود این پارچه از طرفداران زیادی در تولیدی مانتو داخل بر خوردار است .

پارچه مانتویی ریون

یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین پارچه های مانتویی پارچه ریون می باشد این پارچه مانتویی به صورت کش می باشد و برای تولید مانتو های آزاد و راحتی بسیار کاربرد دارد. اگر به دنبال پارچه ای برای مانتو هستید این پارچه همیشه در دسترس شما می باشد.

انواع پارچه مانتویی

مدل انواع پارچه مانتویی تا الان بار بازدید داشته است.

برچسب ها:

3دیدگاه

  1. شیلا گفت:

    فقط پارچه های مانتویی پر طرفدارا رو نوشتید

  2. زهرا گفت:

    مطلب جالبی بود

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**

لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات ما با شماره های 33920173----09196220534 تماس حاصل فرمایید.